Pracuj w Agro -Line

Zaaplikuj na jedną z ofert pracy i pracuj w zespole tworzącym wysokiej jakości produkty na rynek rolny.

Praca Śrem

Nasza siedziba znajduje się w Krzyżanowie – dokładnie 10km od centrum Śremu. Z tego powodu oferujemy pracę przede wszystkim osobom ze Śremu i okolic.

Sekretarka

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie sekretariatu
  • Prace biurowe
  • Obsługa zapytań ofertowych

Wymagamy:

  • Doświadczenia w pozyskiwaniu klientów
  • Umiejętności komunikacyjnych
  • Znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 2600-3600 brutto
  • Premie uznaniowe
  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę

Ślusarz, Spawacz

  • Przygotowywanie elementów stalowych

Wymagamy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Uprawnień spawalniczych metodą MIG-MAG, TIG

Oferujemy:

  •  Wynagrodzenie 2600-4500 brutto

Operator Maszyn Rolniczych/Mechanik

  • Kontrola jakości gotowych produktów
  • Obsługa maszyn rolniczych

Wymagamy:

Oferujemy:

    Śrem – Praca

    Skorzystaj z formularza, jeżeli sądzisz, że jesteś odpowiednią osobą na jedno z tych stanowisk.

    Pamiętaj, aby do CV dołączyć następującą klauzulę:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)